Artex Home – sklep z tkaninami

About This Project

Artex Home to jeden z największych sklepów z tkaninami. Jest wyłącznym dystrybutorem takich marek jak Crevin, Alessandro Bini czy l’Interno. Naszym zadaniem było zaprojektowanie graficzne oraz zaprogramowanie sklepu internetowego.

Firmie Artex Home zależało na automatyzacji i wielu nietypowych funkcjach, które jeszcze bardziej pomogą pozostawić im konkurencje w tyle. Pierwszym z nich było zamawianie nie pełnej ilości produktów tzn. aby klient w sklepie Artex Home mógł zamówić np. 7,4 metra, 3,1 metra, a nie tylko całe metry (1 metr, 2 metry, 3 metry). Ponieważ tak właśnie się kupuje tkaniny. Z pozoru prosta rzecz wymagała od nas olbrzymiej wiedzy programistycznej. Oczywiście daliśmy radę.

Drugim nietypowym rozwiązaniem dla Artex Home była możliwość zamówienia darmowych próbek produktów. Tutaj zależało, aby nie dochodziło do nadużyć, dlatego przygotowaliśmy rozwiązanie, które pozwala zamówić do maksymalnie 10 próbek wybranych tkanin. Udało nam się wypracować rozwiązanie, które zintegrowane z koszykiem. Nie ograniczyliśmy się jednak do ustawienia maksymalnej liczby produktów. Przygotowane przez nas rozwiązanie pozwala zamówić 10 darmowych próbek oraz dowolną ilość płatnych produktów.

Category
WebDesign